Koopiakeskus

Info sisestamisel..

Kataloogid

Raamatud, kataloogid, ajalehed, ajakirjad ja brošüürid trükime hinnaga, mis sõltub kogusest ja trükise tüübist. Tellides suurema koguse on tükihind madalam. Kindlasti leiame Teie ettevõttele sobiva lahenduse!

Brošüürid

Brošüürid trükime hinnaga, mis sõltub kogusest ja trükise tüübist. Tellides suurema koguse on tükihind madalam. Kindlasti leiame Teie ettevõttele sobiva lahenduse!


Ofsettrükk - kõige enam kasutatud tehnoloogia.


Eelmise sajandi alguses hakkasid suurenema trükiste tiraažid, mistõttu ofsettrükk vahetas välja litograafia (trükkimiseks oli vaja litokivi – s o lihvitud lubjakiviplaat, millele joonistati kujutis rasvase kriidi või tuššiga).

Ofsettrükk  on saavutanud oma  kvaliteedi ja kiiruse tänu jõudsalt arenenud trükiettevalmistusele. Inimfaktor toodangu jõudluse ja kvaliteedi tagamisel üha väheneb.  Selle tõttu on praegu ofsettrükk valdavaks trükiviisiks kirjastustoodangu väljalaskmisel.

Ofsettrükk nõuab spetsiaalset trükiettevalmistust, olles seetõttu digitaaltrükist aeganõudvam. Tänu kvaliteetsele trükiettevalmistusele ja värvilahutusele tulevad pisidetailid ja pooltoonid ülihästi esile.

Küsige lisainfot SIIT või ootame Teid meie kontorisse, Soo tn 4.

Raamatud

Raamat Trükis1 200x133Raamatud, kataloogid, ajalehed, ajakirjad ja brošüürid trükime hinnaga, mis sõltub kogusest ja trükise tüübist.

Tellides suurema koguse on tükihind madalam.

Kindlasti leiame Teie ettevõttele sobiva lahenduse!

Visiitkaardid

VisiitkaardidVisiitkaardid on meie trükimasinates peaaegu et iga teine töö. 

Visiitkaardid digitaaltrükis on just Teile sobivad, kui soovite visiitkaarte kiiresti ja soodsa hinnaga. 

Visiitkaardi hind sõltub kogusest ja visiitkaardi tüübist. Tellides suurema koguse on tükihind madalam.