Köitmine on suur osa digitaal-ja ofsettrüki järeltöötlusest. Kasutame kõiki enimlevinud köitmisviise

Pakume:

Kammköide - (plastikust või metallist) Köitele pannakse reeglina ette kile ja taha kartongi. Spiraalide värvid ja suurused on erinevad. Enimlevinud on hõbedane, must ja valge värv.
Liimköide - Lehed kinnitatakse liimiga seljalt, kasutamata köites õmblust või traati.
Klamberköide - Õhukeste ajalehtede, ajakirjade, brošüüride jms trükiste köitmiseks.
Kiirköitmine - registraatorisse, kiletaskusse, kiirköitjasse. Registraatoreid on meil paljudes toonides ja eri suurustes.

Köitmine

SYS Print koopiakeskus pakub dokumentide järeltöötlusena köitmist. Pakume laia valikut köitmismeetodeid, mis on sobilikud erinevatele trükistele:

Plastikkammköide

Sobilik presentatsioonide, koolitus- ja konverentsimaterjalide, aruannete jm köitmiseks. Esikaas on läbipaistev kile ja tagakaas tugev kartong.

Metallkammköide

Vastupidav köide on kergesti lehitsetav ja sobilik näiteks nootide, esitlusmaterjalide, kataloogide jm materjalide köitmiseks. Esikaaneks läbipaistev kile, tagakaaneks kartong.

Liimköide

Saab teha õmmeldud ja õmblemata liimköidet. Õmmeldud liimköide on sobilik kõvakaanelistele raamatutele. Pehmekaaneliste raamatute, brošüüride, õppematerjalide jm köitmiseks sobib tavaline liimköide.

Klamberköide

Kasutatakse õhemate trükiste puhul, nagu ajakirjad, vihikud, brošüürid jm. Trükised kinnitatakse keskelt metallklambritega.