Hinnapäring ja tellimine

1. Küsi igale tööle hinda meie projektijuhilt – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
2. Tellimine toimub tellimiskirja ja hinnapakkumise alusel.
3. Failid kujundusega saab SYS Printi tuua andmekandjal (CD, DVD, jne), saata e-maili teel aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tõsta ftp serverisse mille aadressi saad oma kliendihaldurilt.
4. Ftp serveri kasutajanime ja passwordi saate SYS Prindist. Samal ajal teavitage sellest ka Teid teenindavat SYS Prindi projektijuhti, kui olete oma failid serverisse üles pannud.
5. Kindlasti oleks parem saata oma tööd pdf-ina või printfailina (töökindlam).
6. Samas võib esitada ka kujundusfaile (dokumentfaile). Sel juhul peab jälgima, et oleks lisatud kõik kasutatud fondid, pildid jms. Sobivad enimkasutatavad küljendus- ja kujundusprogrammid.

Makett
1. Iga tellimusega palume saata meile ka makett. Maketi olemasolu on äärmiselt vajalik, kuna ainult makett võimaldab reaalselt kontrollida trükise vastavust soovituga. Makett peab olema kokku volditud nii nagu soovitav lõpptulemus.
2. Juhul kui maketti ei ole tellimusega koos esitatud, ei vastuta SYS Print maketi puudumisest põhjustatud võimalike vigade eest.

HOIATUS! Microsofti tarkvara (Word, Excel, Powerpoint, Publisher) ei ole mõeldud trüki ettevalmistuseks ja nendes programmides tehtud algmaterjali me üldiselt ei aktsepteeri. Samas saame pakkuda kujundaja teenust, kes antud failidest trükikõlbuliku materjali teeb!