Roll UP 200x133Roll up stendid roll up stende toob SYS Print ise maale. Meil on laos pidevalt mitusada konstruktsiooni mis tagab suutlikkuse toota mõni roll up ka ülikiirelt. Messidel, esitlustel ja müügikohtades laialt levinud roll up prinditakse spetsiaalsele roll up filmile, mis tagab kvaliteedi ja pikaajalise kasutamise.

Õigele materjalile printides ei tõmba servad rulli ja pikaajalisel kasutamisel ei teki pragusid ja rebenemisi. Roll up stendide hinnaklassid on väga erinevad. Meie stend on hinna ja kvaliteedi suhtes väga optimaalne valik.

Roll up stendide sisusid me reeglina ei vaheta, kui see ei ole just kliendi erisoov. Põhjus on lihtne, meie hinnad on lihtsalt nii head, et pakume vahetuse raha eest uut roll up stendi. Tootjapoolt ei olegi tegelikult sisude vahetamine üldse ette nähtud. Käepäraste vahenditega uute sisude paigaldamine ei ole otstarbekas ja võimalus, et sisu konstruktsiooni küljest lahti tuleb on suurem.

Kõik meie roll up stendid on tugeva alumiiniumist kere ja mehhanismiga. All on kaks tugijalga. Trükis kinnitub ülevalt klikk-süsteemiga ja alt kleebitakse. Kõiki meie roll up stende on ülilihtne paigaldada ja transportida. Komplekti kuulub spetsiaalne lukuga tugevast riidest kandekott.

Lisaks roll up stendidele pakume ka kergelt lahtikäivaid ja kokkupandavaid pop up süsteeme. Trükis on kinnitatav magnetiga või takjapaelaga, mis on komplektis kaasas. Komplektis on veel ratastel kohver bännersüsteemi transportimiseks. Võimalik on tellida ka valgustitega pop up süsteeme. Stende saab teha nii ühe- kui ka kahepoolseid. Sirgeid kui ka kaares. Otstest kinniseid, kui ka lahtiseid.

Küsige lisainfot SIIT või ootame Teid meie kontorisse, Soo tn 4.