Kutsed

Kutsed2 200x133Oleme enda klientide hulgas tuntud kui eksklusiivsete kutsete tootjad. Seda nii materjalide valiku, trükitehnoloogia võimaluste ja järeltöötluse erilahenduste poolest.

Lamineerimine

lamineerimine1 200x133Lamineerimine muudab materjali tugevamaks ja vastupidavamaks, veekindlaks ja ühtlasi kaitseb kulumise ning kriimustuste eest.

Külmlamineerimine sobib ideaalselt laiformaattrükis valmistatud kleebiste pinna kaitseks. 

Roll up stendid


Roll up stende toob SYS Print ise maale. Meil on laos pidevalt mitusada konstruktsiooni, mis tagab suutlikkuse toota mõni roll up ka ülikiirelt. 

Roll UPRoll up stendid roll up stende toob SYS Print ise maale. Meil on laos pidevalt mitusada konstruktsiooni mis tagab suutlikkuse toota mõni roll up ka ülikiirelt. Messidel, esitlustel ja müügikohtades laialt levinud roll up prinditakse spetsiaalsele roll up filmile, mis tagab kvaliteedi ja pikaajalise kasutamise.

Õigele materjalile printides ei tõmba servad rulli ja pikaajalisel kasutamisel ei teki pragusid ja rebenemisi. Roll up stendide hinnaklassid on väga erinevad. Meie stend on hinna ja kvaliteedi suhtes väga optimaalne valik.