Kiirus

Kvaliteet

Multifunktsionaalsus

SYS Print pakub Teile laias valikus erinevaid trükiteenuseid. Meie trükikoda kasutab parimaid tootmismasinad, mis tagavad kiire ja kvaliteetse tulemuse. Oleme orienteeritud täistrükilahenduste pakkumisele ehk meilt saate tellida nii toodete trüki, kujunduse kui järeltöötluse.

Meie teenuste hulka kuuluvad kõikvõimalikud trükiteenused: digitrükk, ofsettrükk, siiditrükk, laiformaattrükk, kilelõikus, sisekujundusteenused ja erilahendused. Võimalik on valmistada erinevaid reklaammaterjale alates brošüüridest kuni suurte bänneriteni. Pakume  nii suure kui väiksetiraažilisi trükke erinevate tehnikatega. Meil trükikojas valmivad mustvalged, värvilised, ühepoolsed, kahepoolsed, suure- ja väiksemõõdulised trükised. Trükk tehakse erinevatele materjalidele alates tavalisest koopiapaberist pvc ja klaasini. Järeltöötlusena on võimalik trükitud materjalid näiteks stantsida, köita, lamineerida jne. Lisaks pakume abi disaini ja loovlahenduste tegemisel.

Meie trükikoda garanteerib teile kvaliteetsed tulemused lühikeste tähtaegadega, lihtsamad tööd valmivad ootetööna. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.